egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Türksat 5A ve 5B Geliyor

Bakan Ahmet Arslan, Türksat 5A ve 5B uydularının ihalelerinin 1,5-2 ay içinde tamamlanacağını söyledi.

25 Ağustos 2016 Perşembe

WhatsApp Kullananlara Bomba Haber

Facebook’un Whatsapp’ı 22 milyar dolara satın almasıyla birlikte artık Whatsapp resmen Facebook’a dahil oluyor.

08 Nisan 2015 Çarşamba

Twitter’dan Retweet Devrimi

Twitter sessiz sedasız yeni bir özelliğini bugün itibariyle devreye soktu. Artık retweet’lere yorum da yapabiliyorsunuz.

07 Nisan 2015 Salı

Whatsapp’ta Beklenen Yenilik…

WhatsApp’ın Android’de belirli sayıda kullanıcıya sunduğu sesli arama özelliği ilerleyen günlerde iOS platformuna da geliyor, yani iPhone’lara!

30 Mart 2015 Pazartesi

Facebook İle Hayatımızda Değişen 10 Şey

Facebook icat edildiği günden beri biz fark etmeden pek çok şey değişti hayatımızda. Bunlardan en az 5 tanesinin sizin hayatınızda da değiştiğine eminiz…

21 Mart 2015 Cumartesi

Whatsapp’ta Bu 5 Ayarı Mutlaka Değiştirin

Siz de Whatsapp kullananlardansanız bu ayarları mutlaka yapın.

21 Mart 2015 Cumartesi

İnternette En Çok Ne Aradık?

Google’ın geçen hafta en çok aranan ismi Survivor yarışmacısı Merve Oflaz oldu. Peki Google’da başka ne aradık? İşte Türk insanının Google’da en çok aradığı ‘isim’ler…

18 Mart 2015 Çarşamba

Facebook Kurallarını Değiştirdi

Sosyal medya devi Facebook içerik kaldırma kurallarını yeniden elden geçirdi. Özellikle çıplaklık ve şiddet içeren paylaşımların kaderini belirleyerek olan yeni kurallar bakın nasıl işleyecek?

16 Mart 2015 Pazartesi

WhatsApp’ın O Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda kullanıcılara sunuldu. Ama nasıl aktif hale getirileceği bilinmiyor. Çözümüyse çok basit…

14 Mart 2015 Cumartesi

Kenan Işık Yalanı Google’ı Salladı

Kenan Işık’ın öldüğü yönündeki asılsız tweet’ler yine ortalığı karıştırdı. Yürekleri ağza getiren bu iddia yüzünden Işık’ın sağlık durumunu merak edenler Google’a akın etti.

12 Mart 2015 Perşembe

Whatsapp’a Sesli Arama Özelliği…

Akıllı telefonların popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a çok yakında sesli arama özelliği geliyor. Bu yönde Facebook iPhone’lar için test sürümü bile yayınladı!

07 Mart 2015 Cumartesi

WhatsApp’ta Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Artık hemen herkesin ismini bildiği Whatsapp tıpkı SMS gibi telefonların sabit uygulamalarından biri haline geldi. Peki Whatsapp’ı ne kadar iyi tanıyoruz? Engellendiğimizi nasıl anlarız? İşte Whatsapp’la ilgili merak edilen her şey…

06 Mart 2015 Cuma

4G Dönemi Başlıyor

Bakan Lütfi Elvan, 4G’yi yıl içinde vatandaşların hizmetine sunacaklarını belirterek, “2600 MHz bandında mevcut işletmecilerin yanında yeni bir işletmeciye yer açacağız” dedi.

04 Mart 2015 Çarşamba

Bu Numara Sizi Ararsa Sakın Açmayın

Dolandırıcıların hedefinde bu sefer, gelen aramayı cevaplayan tüketiciler var. 0888222200* numaralı telefondan gelen aramayı yalnızca yanıtlamanız bile faturanıza 20 lirayla 40 lira aralığında ücret eklenmesine neden oluyor.

26 Şubat 2015 Perşembe

iPhone 6C Böyle mi Olacak?

Apple’ın başarısızlıkla sonuçlanan iPhone 5C deneyiminin ardından şirkete yakın kaynaklar her ne kadar Apple’ın yeni bir ‘ucuz’ telefon modeli geliştirmediğini düşünse de, iPhone 6C’yi dört gözle bekleyenler kendi konsept telefonlarını şimdiden oluşturmaya başladı bile.

25 Şubat 2015 Çarşamba

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül