golgesidebaranasayfa

Twitter

Cem Şahin

OYLAMADA SON 5 GÜN! Yılın Yerel Radyo Programcısı Kategorisinde Adayım! Oylarınızı Bekliyorum :) radyoakademiodulleri… pic.twitter.com/e9w9…

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

TUSİAV; “10 Günlük Tatil Türk Turizmine Can Suyu Olacaktır”

Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay, bütün yıl boyunca durmadan çalışan insanların verimliliğinin artması için mutlaka tatil yapmaya ihtiyaç duyduklarını belirttiler.

17 Ağustos 2017 Perşembe

Cem Şahin’in Kitabı ‘GÖLGE’ Çıktı!

Cem Şahin’in kaleme aldığı Kerasus Yayınları etiketiyle ‘Gölge’ www.kitapyurdu.com adresinde satışa çıktı.

23 Eylül 2016 Cuma

‘GÖLGE’ 23 Eylül’de Çıkıyor!

Cem Şahin’in kaleme aldığı Kerasus Yayınları etiketiyle ‘Gölge’ 23 Eylül Cuma günü www.kitapyurdu.com adresinde satışa çıkıyor.

22 Eylül 2016 Perşembe

Haftanın Vizyona Giren Filmleri

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 2’si yerli 7 film vizyona girecek.

08 Eylül 2016 Perşembe

Hollywood Filmlerini Kıskandıran Kitap ‘Kızıl Çehre’

‘Kızıl Çehre’ isimli kitabın yazarı Salim Ender ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

02 Eylül 2016 Cuma

Şiir Dolu İki Kitap; Esen Kal ve Papatyaların Eylül’ü

5 Şubat Yayınları etiketiyle kitap severlerle buluşan ‘Esen Kal ve Papatyaların Eylül’ü’ isimli kitabın yazarı Tolga Uluaydın ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

02 Eylül 2016 Cuma

Şehr-i Sen’i Film İzler Gibi Okuyacaksınız

5 Şubat Yayınları etiketiyle kitap severlerle buluşan ‘Şehr-i Sen’ isimli kitabın yazarı Başak Uluaydın ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

02 Eylül 2016 Cuma

Bu Roman Ruhunuzda İz Bırakacak

5 Şubat Yayınları etiketiyle kitap severlerle buluşan ‘İzDüşümü’ isimli kitabın yazarı Leyla Okay Çiftçi ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

02 Eylül 2016 Cuma

‘Bu Aşkı Ölümsüzleştirdim’

Kerasus Yayınları etiketiyle kitap severlerle buluşan ‘Babama Mektup’ isimli kitabın yazarı Sinem Arslan ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

02 Eylül 2016 Cuma

Melek ve Esra’nın Hikayesi ‘Elma Kurdu’

Kerasus Yayınları etiketiyle kitap severlerle buluşan ‘Elma Kurdu’ isimli kitabın yazarı Lale Ocak ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

01 Eylül 2016 Perşembe

‘Bu Kitabı Çıplak Yazdım’

Destek Yayınları etiketiyle çıktığın günden bugüne kadar kitap severlerin büyük ilgisini kazanan ve sloganı ile dikkat çeken ‘Kirli Beyaz’ isimli kitabın yazarı Yeşim Demir ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

01 Eylül 2016 Perşembe

Bu Kitapları Okurken Yaşayacaksınız!

Kerasus Yayınları etiketiyle çıktığın günden bugüne kadar kitap severlerin büyük ilgisini kazanan ‘Adı Bende Saklı, Yalnızlığa Çikolata ve Aklımın Dar Ağacı’ isimli kitabın yazarı Serkan Bozkuş ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

‘Bu Kitap İç Ağrısı Çekenlere Adanmıştır’

Kerasus Yayınları etiketiyle çıktığın günden bugüne kadar kitap severlerin büyük ilgisini kazanan ‘İç Ağrısı’ isimli kitabın yazarı Tanya Muratoğlu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

‘İki Duvar, En Uzun Şiirim’

Kerasus Yayınları etiketiyle geçtiğimiz günlerde kitap severlerle buluşan ‘İki Duvar’ isimli kitabın yazarı Ferdi Aydemir ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Kırmızıya Anlam Katan Kadın ‘PİA’

Bana Kadar Yolun Var, Ben Senden Geliyorum ve Üvey Kırmızı isimli yazdığı kitaplarıyla kitap severlerin büyük beğenisini kazanan Pia Yıldız Umay Gülsu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül