egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

3 Ekim 2017 Salı Burç Yorumları

3 Ekim 2017 Salı Burç Yorumları

İşte 3 Ekim 2017 Salı Burç Yorumları…

03 Ekim 2017 Salı - 289 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Kafanızdaki iş planları ve kuvvetli bağlantılar sizi hareketlendirebilir. Hızlı iletişiminiz sayesinde kısa vadeli planlarınızı, aktivitelerinizi devreye sokabilir ve enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Az samimi olduğunuz veya yeni tanıdığınız insanlar hayata daha iyimser gözlerle bakmanıza neden olabilir. Bugün, evinize ve ailenize yapacağınız harcamalar ve alışverişler hoşunuza gidecek.

 İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün isteklerinizle göre hareket ederken, bir yandan da ailenizle ortak para konularınızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Etrafınızda yaşanan olaylardan ders çıkararak ilerlemek çok önemli olacak.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İlişkide olduğunuz insanlarla ortaklaşa planlarla ve fikirlerle hareket etmek sizi mutlu kılabilir. Duygularınızı pratik bir şekilde ele alacaksınız. Biraz soğukkanlı olmak çok işinize yarayabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sahip olduğunuz şeylere bakış açınız sağlam olacak. Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz için panik yapmanıza hiç gerek yok. Sosyal ortamlarda hayat görüşünüz etrafınızdakilere ilham verebilir.
BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Aşk hayatınızda güçlü adımlarla ilerlemek ve sevdiğiniz insandan destek almak sizi daha da güzelleştiriyor. Dış ortamlarda enerjinizle adeta parlayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)Sorgulamalarınız hiç bitmiyor ama hayatınızı düzene sokmak adına işinize de yarıyor. Ruhunuzla olan bağlantınız aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. Nefes almak için dış ortamları tercih etmelisiniz.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Sosyal bağlantılarınızın güçlendiği bu dönemde sağlam iletişim birçok işinizin anahtarı olacak. Arkadaş bağlantılarınızda aradığınız sonuçları bulabilirsiniz. Parasal konulara bu kadar takılmayın.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Tepedeki insanlarla nasıl bağlantı kuracağınızı iyi biliyorsunuz. Göz önünde olacağınız yerlerde gücünüz yüksek olacak. Özel yaşantınızda sevdiğinizle güzel bir tatil planı devrede olabilir.
OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Bugün, kendinizi pek güvende hissetmediğiniz yerlerde gücünüzün daha etkili ve verimli çalıştığını görebilirsiniz. Siz kendinizi hayata ve akışa bıraktıkça işleriniz daha da ilerleyecek.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Enerjiniz artarken, kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınız kuvvetli olacak. Bir şey isterken ne istediğinizden gerçek anlamda emin olun. Özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir.
BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Güçlü arkadaşlarınız özel yaşantınız için harekete geçebilir ve size istediğiniz ilişkinin kapılarını açabilirler. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz olabilir ama sosyallikten de uzak durmayın.

Kaynak: HabertürkYorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül