egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Bu Dergiyi Kesinlikle Okumalısınız!

Bu Dergiyi Kesinlikle Okumalısınız!

Edebiyat sevenlerin kesinlikle takip etmesi gereken dergi ‘SİMAS’ a ulaşmak çok kolay.

03 Ekim 2017 Salı - 513 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Size edebiyatın, sanatın ve kültürün iç içe geçtiği bir denizde yüzerken sesleniyorum. İçine daldığımda görmek isteyip de karşılaştığım her şey bana derin bir huzurun kapısını açtı. Hiç bu kadar sakin ve boğulmaktan korkmadan yüzdüğüm olmamıştı. Evet, diğer denizler fabrika atıkları (popüler kültür ) ile denizi kirletebiliyor ve su bulandıkça zihnime kaçan atıklar beni zehirliyordu. Her denizin, sizinde bildiğiniz üzere bir adı var. Peki, ben hangi denizin sularında yüzüyorum?

simasSimas ! Tam 1 aydır zihnime detoks yaptırıyorum ve kendini popüler savaşta kaybetmiş, edebiyatın ve sanatın özünü üzüm yapıp yemiş, sonrasında da geriye kalan çöpünü okura sunmuş şeylerden arınıyorum. Şey dedim. Çünkü özden vazgeçenler için kullanılabilecek bir kelime benim için israf.n Peki ben kim miyim? Yeşim Teke. Tanımazsınız. Fakat ben Simas dergisini 1 aydır tanıyorum. Ağustos-Eylül 2017 de ilk sayısı ile okurları ile buluşan Simas dergisini tanıyor ve okuyor olmaktan da büyük onur duyuyorum. 

simasssBir taraf olmadan, bir yarışa girmeden, özünü bilen ve edep ile başlayan edebiyatı hakkı ile yaşatan bir dergi. Sanatı ve sanatçıyı,  sırf popüler olmak adına ve popüler kültürün zihniyetine teslim olmuş beyinlere heba ettirmeden, çıktığı yolda başarı ile ilerliyor. İki ay arayla okurları ile buluşmaya devam eden Simas dergisi; anlatıları, söyleşileri, gezi yazıları, biyografileri ve şiirleri ile zihinlerimizde güzel bir yer edinmeye, değer verdiği ve değerinden ödün asla vermeyeceği okurları ile birlikte yolunda istikrarlı ilerlemeye devam edeceğine inanabiliriz. 

simassSenede 6 sayı ile bizlerle buluşacak Simas dergisine abone olabilir ve her ay yeni yazılarla gözlerinizi buluştururken, satır aralarında bizimle edebiyatı, sanatı ve kültürü özü ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca Simas dergisinde tanıtım ve reklam yapabilirsiniz. Dilerseniz tek seferde dilerseniz reklam aboneliği ile 6 sayıda reklamlarınıza yer verebiliriz. Ben Yeşim Teke Simas Dergisi Ankara Temsilcisi ile iletişime geçebilir ve abonelik, reklam için detaylı bilgi alabilirsiniz.

simassss
Detaylı bilgiler için; 
E-posta: fakat_muzeyyen@hotmail.com
Telefon: 05423821925

Bizi ayrıca; 
 www.simasdergi.com 
Facebook: simasdergi
İnstagram: simasdergi adreslerinden takip edebilirsiniz. 

Yeşim Teke

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül