egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

4 Ekim 2017 Çarşamba Burç Yorumları

4 Ekim 2017 Çarşamba Burç Yorumları

İşte 4 Ekim 2017 Çarşamba Burç Yorumları…

04 Ekim 2017 Çarşamba - 287 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Güne geri planda durmayı tercih ederek başlayabilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa ilham perisi gün boyunca yanınızda olacak. Biraz dinlenin.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sosyal çevrenizin gözbebeği olabilirsiniz. Bugün, özel hayatınızda yelkenleri suya indirmeniz gerekebilir. Her alanda mücadele edemezsiniz, biraz rahatlamalısınız..İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Paylaşımcı ve fedakâr yanlarınız ön planda olacak. Normalde mantıklı olan yapınız, konu aileye gelince daha farklı işleyebilir. Özel hayatınıza özen göstermeye çalışın.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzak çevrenize karşı anlayışlı yönleriniz ön planda olacak. Seyahat ve eğitim alanlarında dikkatli olun. Başkalarının yardımına koşarken kendinizi hırpalamayın.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Harcamalarınız konusunda fazla cömert ve dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Ailenize karşı güzel jestler içinde olacaksınız. Uzak yolculuklarda tedbirli olmanızda fayda var.
BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Özel yaşantınızda sevecen ve paylaşımcı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla halletmeniz gereken işleriniz yoluna girebilir. Onun programına göre hareket edebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)Halledilmesi gereken konular kafanızı doldurabilir. Özel hayatınızda stresli ve bir o kadar da gergin durumlara karşı birkaç gün boyunca hazırlıklı olmalısınız.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün yaratıcılık gerektiren alanlarınızla, aşk hayatınızla veya çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Kararlarınızda güçlü yönleriniz devreye girecek.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Ev hayatınız sizin için önemli olacak. İşlerinizin çoğunu bulunduğunuz yerden halletmek isteyeceksiniz. Uzak yolculuklarda bir an önce eve dönmek isteyebilirsiniz.
OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Hızlı ve biraz da net olmayan bir iletişim trafiğiyle güne başlayacaksınız. Aile hayatınızda anlayışla hareket edeceksiniz. Yapacağınız işlerde dalgınlığa geçit vermeyin.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Güne maddi konularda fedakârlıklarla başlayabilirsiniz. Konu paraya gelince yelkenleriniz suya iniyor. Eğlenceye dayalı harcamalarınızı abartmamaya çalışın.
BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, zamanınızın çoğunu kendi yapmak istediklerinize ayıracaksınız. Harcamalarınızı çok iyi dengelemeli ve planlarınızı maddi durumlara göre oluşturmalısınız.

Kaynak: HabertürkYorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül