egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

5 Ekim 2017 Perşembe Burç Yorumları

5 Ekim 2017 Perşembe Burç Yorumları

İşte 5 Ekim 2017 Perşembe Burç Yorumları…

05 Ekim 2017 Perşembe - 363 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle dengeleri oturtmakta zorlanıyorsunuz. İlişkilerinizin iş hayatınızı etkilemesine izin vermeyin.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Etrafınızda beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Sağlığınıza dikkat edin. İş alanlarınızda dengeyi sağlama ve insanlara yardım etme konusunda stres yaşayabilirsiniz.İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Dolunay sizi sosyal çevre alanınızda etkileyecek. Bazı hassas durumlar yaşanabilir. Aşk hayatınızı dengede tutmaya özen gösterin. Ailenizle paylaşımlarınız artabilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinizle ilgili konularda sonuca ulaşabilirsiniz. Evliyseniz, kendinizi eşinizin ailesiyle ilgili olaylar içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Uzaktaki tanıdıklarınızdan haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın seyahat ortamlarında beklenmedik olaylar oluşabilir. Bu dolunayda güzel parasal gelişmeler yaşanabilir.
BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Parasal alanlarınızda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Başlattığınız işlerin karşılığını almaya fazlasıyla hazırsınız. Karşınıza gözden kaçırdığınız bir ödeme çıkabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)Dolunayda özel ilişkilerinizde ve sevdiğiniz insanın hayatında oluşan beklenmedik olaylar, sizin hayatınızı da hassaslaştırabilir. Önemli kararlar arifesindesiniz.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün yaratıcılık gerektiren alanlarınızla, aşk hayatınızla veya çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Kararlarınızda güçlü yönleriniz devreye girecek.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Günlük hayatınızın ritmi hızlanabilir. Sağlığınıza ve beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Katılacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.
OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

İş alanlarınızdaki gerginliklerin sizi aile hayatınızda etkilemesine izin vermeyin. Aile hayatınızdaki ani ve beklenmedik olaylar, gergin ve hassas olmanıza neden olabilir.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Size yakın olan insanların yaşamındaki ani olaylar karşınıza gelebilir. Dolunay, iletişim becerilerinizi artıracak. İlginizi yakın çevrenizden gelecek fırsatlara çevirebilirsiniz.
BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Dolunay, sizi parasal konularda hassas kılabilir. Bir para olayı başkalarının devreye girmesine sebep olabilir. Yatırımlarınızla ilgili olarak hareket etmek isteyebilirsiniz.

Kaynak: HabertürkYorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül