egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Murat Dalkılıç, İdil Fırat ile Yakalandı

Murat Dalkılıç, İdil Fırat ile Yakalandı

Merve Boluğur ile yaklaşık bir ay önce boşanan Murat Dalkılıç, İdil Fırat ile yakalandı. Dalkılıç’ın yanında olay adam Eser Yenenler de vardı.

05 Ekim 2017 Perşembe - 554 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Merve Boluğur’la geçen ay evliliklerini bitiren Murat Dalkılıç önceki akşam Levent’teki bir gece kulübünde sahne aldı. Dalkılıç’ın sahnesini izlemeye gelenler arasında, sosyetik güzel İdil Fırat’ta vardı. Gecenin sonunda Eser Yenenler yine gündeme bomba gibi düşecek bir olayın içine girdi.
YANINDA ESER YENENLER VARDI

Murat Dalkılıç’ın sahnesini izlemeye gelenler arasında İdil Fırat’ın dışında Eser Yenenler’de bulunuyordu. Son dönemde çiftlerin arasını bozmasıyla gündeme gelen Eser Yenenler, yine yapacağını yaptı.

İKİLİ GECE KULÜBÜNDE YAKINLAŞTI
Murat Dalkılıç’ın sahnesi bitikten sonra İdil Fırat, Emirgan’da bulunan ünlü bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Ardından Eser Yenenler ve Murat Dalkılıç’ta sosyetik güzelin yanına giderek eğlenceye katıldı. İdil Fırat ve Murat Dalkılıç’ın gece boyunca kulaktan kulağa sohbet ettikleri ve samimi halleri oldukça dikkat çekti.İdil Fırat, daha önce birçok isimle aşk yaşadı;

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül