egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

WhatsApp’ın O Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

WhatsApp’ın O Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda kullanıcılara sunuldu. Ama nasıl aktif hale getirileceği bilinmiyor. Çözümüyse çok basit…

14 Mart 2015 Cumartesi - 805 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Öncelikle Android işletim sistemli telefonlarda kullanılacak olan WhatsApp sesli arama yakın zamanda İOS için de çıkacak. WhatsApp’ın sesli arama özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken ufak bir işlem var. İşte WhatsApp sesli arama özelliğini aktif hale getirmenin yolu.

WhatsApp’ın internet üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilecek bu yeni özelliğini akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem oldukça basit. Mobil cihazlarından WhatsApp’ın resmi internet sayfasına giren kullanıcılar buradaki download (indir) butonuna basarak yeni versiyonu cihazlarına yükleyebiliyor. Böylece sesli arama özelliği aktif hale gelmiş oluyor.

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül