golgesidebaranasayfa

Twitter

Cem Şahin

OYLAMADA SON 5 GÜN! Yılın Yerel Radyo Programcısı Kategorisinde Adayım! Oylarınızı Bekliyorum :) radyoakademiodulleri… pic.twitter.com/e9w9…

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Bebek Bekleyen Wilma Elles’e Şok

Bebek Bekleyen Wilma Elles’e Şok

Maddi krizde olduğunu ‘Bunlar, şantaj çetesinin oyunu’ diyerek yalanlayan oyuncu Wilma Elles’in imam nikahlı eşi Kerem Göğüş’ün oyunu bozuldu.

19 Nisan 2015 Pazar - 4422 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
sitealtusthaberbanner
golgehaberici

Adını ünlü oyuncu Wilma Elles aşkıyla duyuran Kerem Göğüş’ün son dönemde maddi sıkıntıda olduğu iddia ediliyordu. Göğüş, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir basın açıklamasıyla hakkında çıkan olumsuz haberlerden bir emlak çetesini sorumlu tuttu.  İş adamı, ‘Trend Residence Taksim ve Fulya’ projelerinin açıklanmasından sonra çetenin, “Şirketiniz hakkınızda kötü haberler çıkartırız” diyerek kendisinden yaklaşık 2 milyon dolar istediklerini söyledi.
REKLAM YASAĞI GELDİ
Göğüş, sahibi olduğu projelerden kimsenin tapusunu alamama gibi bir durumunun olmadığını da belirtti. Ancak ulaşılan belgeler, iş adamının yaptığı açıklamalarda gerçeklik payının olmadığını gözler önüne serdi.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından işadamına idari ve 87 bin 915 TL para ve ilan yasağı cezası kesildi. Yasakla ilgili belirtilen çarpıcı gerekçe ise şöyle:
TÜKETİCİ ALDATILIYOR
Ankara’dan sonra İstanbul’da inşaat projeleri geliştirmek isteyen fakat İstanbul’da hiçbir tüketiciyi ev sahibi yapamayan, projeleri zamanında teslim edemeyen, tüketicileri farklı sebeplerle oyalayan Göğüş’ün inşaat projeleriyle ilgili muhtelif mecralarda yayınlanan tanıtım ve reklamların tüketicileri aldatıcı ve yanıltıcı nitelikte olduğuna karar verilmiştir.”

Kerem Göğüş’le ilgili ortaya çıkan belgeler, bununla da sınırlı değil.
SEVGİLİSİNİ DE KULLANDI
Tıpkı piyasayı dolandırıp kaçan Can Ateş gibi bu magazinsel aşkıyla güvenilirlik kazanan Kerem Göğüş’ün birçok gayrimenkulünün hacizli olduğu ortaya çıktı!

cemsahin

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül