golgesidebaranasayfa

Twitter

Cem Şahin

OYLAMADA SON 5 GÜN! Yılın Yerel Radyo Programcısı Kategorisinde Adayım! Oylarınızı Bekliyorum :) radyoakademiodulleri… pic.twitter.com/e9w9…

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Sıla YouTube’dan Konser Verecek

Sıla YouTube’dan Konser Verecek

Yenikapı’daki miting için kullandığı “şov” sözünün ardından İstanbul, Bursa, Kayseri, Ankara ve Bodrum’daki konserleri iptal edilen Sıla yılmadı. Sanatçı, YouTube’dan konser verecek.

09 Eylül 2016 Cuma - 291 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
sitealtusthaberbanner
golgehaberici

Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile ilgili “Darbelere karşıyım ama böyle bir şovun içinde olmayacağım.” sözlerinden dolayı konserleri iptal edilen Sıla yılmadı. Ünlü sanatçı, YouTube’daki SılaVevo kanalı üzerinden bugün 22.00’de konser vereceğini açıkladı.

”BİRİ SÜRPRİZ Mİ DEDİ?”

Hakkında ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ iddiasıyla suç duyurusunda bulunulunca Sıla Instagram hesabından bir açıklama yayınlayıp, “Demokrasi farklılıklara saygı duymanın, o rengi farklılıklarla omuz omuza yaşamayı becerebilmenin adıdır.” demek zorunda kalmıştı.

Sıla bu kararını sosyal medya hesaplarından “Ne, biri sürpriz mi dedi? Dedi mi, dedi mi?” sözleriyle paylaştı.

 

sila

cemsahin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül