egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Hadise’den Murat Boz’a Sürpriz Teklif

Hadise’den Murat Boz’a Sürpriz Teklif

Hadise, modacılık ve işletmecilikten sonra şimdi de gözünü sinemaya dikti. Güzel popçu senaryosunu yazdığı filmin başrol teklifini Murat Boz’a götürdü.

12 Eylül 2016 Pazartesi - 416 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Şarkıcılığın yanı sıra geçtiğimiz yıl bir hazır giyim markası için tasarladığı koleksiyonla moda sektörüne de adım atan Hadise, bu sene ablasınınBodrum’da açtığı ‘La Plaj’ adlı mekanla işletmecilik vasfını da unvanlarının arasına eklemişti. Bir koltukta birden fazla karpuz taşıyan güzel şarkıcı, şimdi de sinema sektörüne göz kırpıyor. Konserleri, tasarladığı koleksiyonu ve reklamlarıyla yüklü bir servet kazanan güzel şarkıcı, böylece yeni bir kazanç kapısı daha buldu. Bir sinema filminin senaryosunu yazan Hadise, başrol için Murat Boz’un kapısını çaldı.
BİR AŞK HİKAYESİ
İlk olarak Büşra Pekin’le rol aldığı ‘Hadi İnşallah’ adlı filmle sinemayla tanışan popçu, geçtiğimiz yıl da sevgilisi Aslı Enver ve Burak Özçivit’in yer aldığı ‘Kardeşim Benim’le sektöre iyiden iyiye ısındı. Üçüncü filmi olan ‘Dönerse Senindir’ için de geçtiğimiz aylarda kamera karşısına geçen Boz’un yakın dostu Hadise’nin teklifine sıcak baktığı iddia edildi. Güzel şarkıcının yazdığı duygusal bir aşk hikayesini anlatan senaryoyu çok beğenen Murat Boz’a daha birçok sinema filmi teklifinin geldiği ve ünlü şarkıcının bu yüzden net bir karar veremediği söyleniyor.
BOZ’UN BAŞROL TERCİHİ AŞKI
Ünlü popçuya ‘Murad’ diye seslenerek fenomen olan Hadise, başrolde rol alıp almamakta kararsız. Seksi şarkıcı, Boz’u ikna ederse rol gereği ünlü popçuyla aşk yaşayacak. Popçunun başroldeki tercihi ise sevgilisi Aslı Enver.
Kaynak: Takvim

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül