golgesidebaranasayfa

Twitter

Cem Şahin

OYLAMADA SON 5 GÜN! Yılın Yerel Radyo Programcısı Kategorisinde Adayım! Oylarınızı Bekliyorum :) radyoakademiodulleri… pic.twitter.com/e9w9…

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Murat Dalkılıç Dünyaya Açılıyor

Murat Dalkılıç Dünyaya Açılıyor

Murat Dalkılıç, ABD’li bir şirketle yapacağı single çalışmasıyla sesini yurt dışında da duyuracak.

12 Eylül 2016 Pazartesi - 230 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
sitealtusthaberbanner
golgehaberici

Son olarak Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde görsel şölene çevirdiği konseriyle adından söz ettiren Murat Dalkılıç, yurt dışına açılıyor.

İNGİLİZCE SİNGLE ÇIKARACAK

ABD’li bir yapım şirketi, oyuncu Merve Boluğur’la evlenerek özel hayatıyla da örnek gösterilen şarkıcının peşine düştü. Üç ay önce yazışmalara başlayan şirket yetkilileri, önümüzdeki ay İstanbul’a gelerek Dalkılıç ve ekibiyle görüşecek.

Bu görüşmenin ardından şarkıcı, İngilizce bir single çıkaracak. ABD başta olmak üzere tüm dünyada piyasaya çıkacak single ile Dalkılıç, adını herkese duyurmuş olacak. Bundan sonra bir ayağı ABD’de olacak şarkıcının, aynı şirketle bir de albüm hazırlayacağı öğrenildi. Dalkılıç, tanıtımlar için sık sık Avrupa ve Amerika’yı gezecek.

cemsahin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül