egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Ivana Sert Sırrını Açıkladı

Ivana Sert Sırrını Açıkladı

İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Ivana Sert, Türk kahvesiyle hem formda kaldığını hem de pürüzsüz bir cilde sahip oluğunu duyurdu.

17 Eylül 2016 Cumartesi - 448 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Yıllardır fit görüntüsünü koruyan sunucu ve modacı Ivana Sert, Türk kahvesiyle hem formda kaldığını hem de pürüzsüz bir cilde sahip oluğunu açıkladı. Günde 5 fincan Türk kahvesi içtiğini belirten sunucu, “Tok tutuyor. Vücuttaki yağların yakılmasına da yardımcı oluyor” dedi.

KANDIRILDIK MI?

Selülit yaptığı gerekçesiyle tüketilmemesi gereken ürünler arasında gösterilen kahvanin Ivana Sert’i güzelleştirmesi “acaba yıllardır kandırıldık mı?” sorusunu akıllara getirdi.

ANA-OĞUL EĞLENCESİ

Ivana Sert, Yurdal Sert’le olan evliliğinden doğan oğlu Ateş’le tatile gitti. RixosHotel’in aqua parkını ziyaret eden ana-oğul gün boyu beraber eğlendi.

CESUR PAYLAŞIM

Öte yandan Ivana Sert’in sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşım, erkek takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

ivana ivanaa

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül