egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

18 Eylül 2016 Pazar Burç Yorumları

18 Eylül 2016 Pazar Burç Yorumları

18 Eylül 2016 Pazar Burç Yorumları…

18 Eylül 2016 Pazar - 453 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Yaşantınızda bazı değişimler için hazır olmalısınız. İş yaşantınızda yaşanan aktivitelerden pozitif etkileneceksiniz. Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içinde olsanız bile, bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız. Bugün hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz Duygusal bağlarınız güçleniyor.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Çevrenizdeki mantıklı kişilerin desteği, size önemli prestijler kazandıracak. İşbirliğine önem vereceğiniz bir gün. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve ileri görüşlü tavırlarınızla sorumluluğunu aldığınız konularda başarınızı garantiliyorsunuz. Çevresel koşullarınızdan ve arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan mutlu olacağınız bir gün..

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Sözlerinizi anlamlı ve yumuşak bir şekilde kullanarak ikna etmeyeceğiniz kişi yok. Bugün, bu özellikleriniz atağa kalkıyor. Başarınızı alkışlayabilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İsteklerinizdeki artışları, kişisel kazançlarınızı genişletme konusunda kullanıyorsunuz.. Bugün, sevineceğiniz durumlar sizi bekliyor. Enerjinizin yükseldiğini hissediyorsunuz. Yapacağınız her türlü atılım için, şimdiden kendinizi yenileyebilirsiniz. Satın alma duygunuz güncellik kazanıyor ve diğer isteklerinizin önüne geçiyor.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. İletişim evinizde ilerleyen Venüs, en az kendiniz kadar özgür kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilir ve onun fikirleri ile çarpışmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Yapıcı ve yaratıcı yönlerinizin size sağlayacağı avantajları düşünerek, kendinize yeni bir planlama yapabilirsiniz. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Kalıplaşmış düşüncelerden, uzak kalmaya çalışıyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Arzularınız paralelinde düşüncelerinizi şekillendirerek, baskın davranışlar içinde olacaksınız. Bugün, her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyorsunuz. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Yapmayı planladığımız işlerinizde daha temkinli ve ayrıntıcı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce düşünmeli ve olayların sonucunda karşılaşabileceğiniz aksilikleri düşünmelisiniz. Bir sınama duygusu içinde hareket edeceğiniz bugünde, sabırlı davranmakla kendinizi ispat edebileceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Yapmayı planladığımız işlerinizde daha temkinli ve ayrıntıcı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce düşünmeli ve olayların sonucunda karşılaşabileceğiniz aksilikleri düşünmelisiniz. Bir sınama duygusu içinde hareket edeceğiniz bugünde, sabırlı davranmakla kendinizi ispat edebileceksiniz.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Hedeflerinizi gizleme gereği duyabilir ve hırslı yönlerinizi fazla bileyebilirsiniz. Size karşıt düşünce içinde olanlara aldırmaz bir tavır sergilemeniz, bilginizden ve kendinizden emin olduğunuzu gösteriyor. Bilinçaltınızda amaçladığınız bir takım planlarınız var. Fakat, çevresel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyor ve duygularınızı istediğiniz gibi sergileyemiyorsunuz. İsteklerinizde aşırıya kaçmadığınız müddetçe sorun çıkmayacaktır.. Güven duygunuzu dengeli kullanmalısınız. Yaşam kalitenizde önemli yükselişler olacak. Karşınızdaki kişinin düşünceleri önem kazanıyor.

Kaynak: Sabah

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül