egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

19 Eylül 2016 Pazartesi Burç Yorumları

19 Eylül 2016 Pazartesi Burç Yorumları

19 Eylül 2016 Pazartesi Burç Yorumları…

19 Eylül 2016 Pazartesi - 417 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Ortak çalışmalar içinde olmak partnerinizi mutlu edecek ve aktivitelerinizi birleştirmek isteyecektir. Bugün çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onların duygusal anlamda motive etmelisiniz. Yapacağınız en mantıklı davranış, içsel sesinizi dinlemektir. Enerjinizin gücünü ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde ilginç fikirleriniz, herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ip uçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırı yok ve sizin için imkansızlık saçma bir şey. Olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe olayların üstesinden gelebileceksiniz.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Kendinizle çelişkiye düşmek istemiyorsanız, istekleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok, mantıklı olmayı yeğlemelisiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bilinçaltı sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Bugün, kişisel kazançlarınızı arttırma konusunda ön sezilerinize güvenebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, sıradan olmamasına gayret ediyorsunuz. Sizin kararlı ve sağlam adımlarınızı karşı tarafın anlaması zaman alabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Maddi konularla ilgili sınırlarınızı genişletmeyi ve yeni kaynaklar üzerinde araştırmayı amaçlıyorsunuz.. Sizi yargılamalarına izin vermeden,, istekleriniz gerçekleştirmelisiniz. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili sezgisel bir savaş içinde olacaksınız. Hissettiklerinizi kendinize saklamalısınız.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Yapacağınız ve planlayacağınız çok şey var. Bugün, kişisel egolarınız ön planda olacak ve çevrenizi gizli bir şekilde yönetmek isteyeceksiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Maddi konularda derin düşünebilir ve iletişim içinde olacağınız kişileri ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Bugün, olaylara vakur bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Fiziksel anlamda güçlü bir pozisyon yaratmanız, bazılarını kızdırabilir. Son günlerde, önünüze gelen her şeyi düşünmeden yiyerek, gereksiz bir kilo artışına neden olabilirsiniz.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

İçinde bulunduğunuz ortamları; dallarıyla, budaklarıyla sevmeye çalışıyorsunuz. Çerçevenin dışına çıkıp, değişik noktalara kaydırdığınız perspektifsel noktalarda mola verdiğinizde, yaşanan sahteliklere karşı gelişen tepki reaksiyonlarınız sizi rahatsız ediyor. Şikayetlerinizi anında belirtmelisiniz.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün sosyal ortamları tercih edeceksiniz. Hırslı ve başarılı kişilerle görüşmek sizde önemli motivasyon aracı oluyor. Yakın dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir, İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Duygusal ilişkilerinizi genişletmek ve çapını büyütmek istiyorsunuz.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Bugün, partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları, onun açısından değerlendirmelisiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor. Bugün, maddi konularda gelişen pozisyonlarda; önce stratejik öneme sahip, direk sizi ilgilendiren konulara öncelik tanıyın.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları, onun açısından değerlendirmelisiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor. Bugün, maddi konularda gelişen pozisyonlarda; önce stratejik öneme sahip, direk sizi ilgilendiren konulara öncelik tanıyın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.

Kaynak: Sabah

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül