egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

28 Eylül 2016 Çarşamba Burç Yorumları

28 Eylül 2016 Çarşamba Burç Yorumları

İşte 28 Eylül 2016 Çarşamba Reyting Sonuçları…

28 Eylül 2016 Çarşamba - 483 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek zekanızla her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekecektir.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Ailenizle ilgili çözmeniz gereken bir sorunla ilgili arkadaş çevresinden yardım alacaksınız. Ayrıca, kişisel zevklerinizi de onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Duygusal konularda çevrenize karşı tutarsız bir imaj veriyorsunuz. Size güvenerek en özel konularını paylaşan kişiye karşı daha içten ve samimi davranın. Çünkü, çok çabuk başka noktalara adapte olarak asıl ilgilenmeniz gereken konuyu unutuyor, daha doğru bir ifade ile ihmal ediyorsunuz

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün, satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda. Gelişmeleri çok iyi takip ediyorsunuz. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda hayal gücünüzü kullanmalısınız.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün, duygusal konularınız belirgin ve önemli olacak. Partnerinizle ilgili beklentilerinizde artış var ve bu beklentilerinizle ilgili çok uzak olaylara karşı bile kayıtsız kalamayacaksınız. Bunun temelindeki düşünce; kişiliğinizle ilgili sorunları çok fazla abartmanızdır. Bu nedenle, egolarınızla ilgili temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi ve özellikle işinizdeki konumunuzu sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olaylara yön vermek isteyeceksiniz. İstemeden özel duygularınıza çok fazla takılarak, günlük yaşamınızı etkiliyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün, çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Fakat, sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle de yapacağınız fikir teatilerinden de büyük keyif alacaksınız ve fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Toplumsal başarıya yatkın bir kişiliğiniz olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Gücünüzü gösterecek işlerden hoşlanıyorsunuz. Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Bugün, görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarırken, daima kontrollü olun ve anlık fevri sözcüklerden sakının. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen, hemen samimi olamıyor ve kişileri kendi bağlamınızda irdeliyorsunuz. Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacaksınız. Farklı kişilerin fikirlerinden yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız ve hamlelerinizi bu belirlemelere göre yönlendireceksiniz.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz. Fakat, bu arada ortaklık ilişkilerinizde inatçı tavrınızı da fark ettirmeden dikte ediyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi paylaşma konusunda daha keskin davranacak ve olaylara kesin bir yol haritası ile yaklaşacaksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Dostluk duygularının temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor. Bugün, bu yapınız çerçevesinde bazı organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Sabah

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül