golgesidebaranasayfa

Twitter

Cem Şahin

OYLAMADA SON 5 GÜN! Yılın Yerel Radyo Programcısı Kategorisinde Adayım! Oylarınızı Bekliyorum :) radyoakademiodulleri… pic.twitter.com/e9w9…

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

29 Eylül 2016 Perşembe Burç Yorumları

29 Eylül 2016 Perşembe Burç Yorumları

İşte 29 Eylül 2016 Perşembe Reyting Sonuçları…

29 Eylül 2016 Perşembe - 271 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
sitealtusthaberbanner
golgehaberici

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün yapmanız gerekenler sizi pire gibi çalıştıracak. Sürekli koşturacak veya meşgul olacaksınız. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelebilir. Midenize fazla yüklenmemeye çalışın.

 

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Oldukça keyifli bir gün geçireceksiniz. Tutkularınız ve her şeye sevgi dolu yaklaşmak akşam saatlerinde etkili olacak. Özel hayatınızda çok önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

 

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Ev ve aile konularınız kafanızı kurcalayabilir. Alışkanlıklarınızı ve kurulu düzeninizi gözden geçirmek esas olacak. Bunları yaparken eşiniz veya ailenizden destek alabilirsiniz.

 

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ailenize karşı yapmanız gerekenler ön planda olabilir. Çevrenizle planlar yapıp hızlı bir gün geçirebilirsiniz. Başkalarını daha fazla düşünme gibi etkileriniz yüksek olacak.

 

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kazançlarınız ön planda olacak. Bu hafta sonu hesabınızı bilerek hareket etmeniz gerekebilir. Aile hayatınızda maddi konularda keyifli konuşmalar devreye girebilir.

 

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Dış dünyaya karşı oldukça istekli ve rahat hareket edeceksiniz. Kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak size terapi gibi gelebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

 

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayan ortamlarda bulunabilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda ve sosyal çevrenizde para alışverişleriniz gün içinde fazla olabilir.

 

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, kalabalık yerlerde bulunacaksınız. Sosyal ortamlarda kendinizi göstereceksiniz. Kafanızdaki bazı planları dile getirmek kariyeriniz açısından işinize yarayabilir.

 

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Birkaç gündür üzerinizdeki durgunluk bugün yerini değişik yerlere ve gezme isteğine bırakabilir. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız güzel ve keyifli planlar devreye girebilir.

 

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

İş ortamlarınızda sergileyeceğiniz performansla etkili duygular uyandırabilirsiniz. Bugün, ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Özel hayatınızın detayları öne çıkarken, arkadaşlarınızla planlar söz konusu olabilir. Kafanız bir yandan önemli işlerle meşgul olacağından toleransınız düşük olabilir.

Kaynak: Habertürk

cemsahin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül