egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

29 Eylül 2016 Perşembe Burç Yorumları

29 Eylül 2016 Perşembe Burç Yorumları

İşte 29 Eylül 2016 Perşembe Reyting Sonuçları…

29 Eylül 2016 Perşembe - 546 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün yapmanız gerekenler sizi pire gibi çalıştıracak. Sürekli koşturacak veya meşgul olacaksınız. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelebilir. Midenize fazla yüklenmemeye çalışın.

 

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Oldukça keyifli bir gün geçireceksiniz. Tutkularınız ve her şeye sevgi dolu yaklaşmak akşam saatlerinde etkili olacak. Özel hayatınızda çok önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

 

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Ev ve aile konularınız kafanızı kurcalayabilir. Alışkanlıklarınızı ve kurulu düzeninizi gözden geçirmek esas olacak. Bunları yaparken eşiniz veya ailenizden destek alabilirsiniz.

 

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ailenize karşı yapmanız gerekenler ön planda olabilir. Çevrenizle planlar yapıp hızlı bir gün geçirebilirsiniz. Başkalarını daha fazla düşünme gibi etkileriniz yüksek olacak.

 

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kazançlarınız ön planda olacak. Bu hafta sonu hesabınızı bilerek hareket etmeniz gerekebilir. Aile hayatınızda maddi konularda keyifli konuşmalar devreye girebilir.

 

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Dış dünyaya karşı oldukça istekli ve rahat hareket edeceksiniz. Kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak size terapi gibi gelebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

 

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayan ortamlarda bulunabilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda ve sosyal çevrenizde para alışverişleriniz gün içinde fazla olabilir.

 

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, kalabalık yerlerde bulunacaksınız. Sosyal ortamlarda kendinizi göstereceksiniz. Kafanızdaki bazı planları dile getirmek kariyeriniz açısından işinize yarayabilir.

 

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Birkaç gündür üzerinizdeki durgunluk bugün yerini değişik yerlere ve gezme isteğine bırakabilir. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız güzel ve keyifli planlar devreye girebilir.

 

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

İş ortamlarınızda sergileyeceğiniz performansla etkili duygular uyandırabilirsiniz. Bugün, ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Özel hayatınızın detayları öne çıkarken, arkadaşlarınızla planlar söz konusu olabilir. Kafanız bir yandan önemli işlerle meşgul olacağından toleransınız düşük olabilir.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül