egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Aleyna Tilki’nin Gerçek Sesi Ortaya Çıktı

Aleyna Tilki’nin Gerçek Sesi Ortaya Çıktı

Aleyna Tilki, Cevapsız Çınlama şarkısını beraber söylediği Emrah Karaduman ile birlikte bir radyo programına katılarak ‘gerçek’ sesini ifşa etti.

30 Ekim 2016 Pazar - 787 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Youtube’da 100 milyon tıklanmaya ulaşan Cevapsız Çınlama şarkısının perde arkası ortaya çıktı. Aleyna Tilki’nin dijital işlemler görmemiş sesi ile gerçek sesi karşılaştırıldığında büyük farklar gözlemlendi.

MİKROFONSUZ, CANLI CANLI SÖYLEDİ

Emrah Karaduman ile birlikte bir radyo programına katılan Aleyna Tilki’ye, hit şarkısı Cevapsız Çınlama’yı çıplak sesiyle söylemesi rica edildi. Tereddüt etmeden şarkıyı söylemeye başlayarak özgüvenini de sergilemiş oldu.

“KAĞIT MI? BİR DAHA SÖYLER MİSİN…”

‘Kağıt kesiğinden daha çok,çok acıtır’ diye başlayan şarkı sözleri, radyocu tarafından bölünerek ‘kağıt’ kelimesini tekrardan söylemesi istendi. Kağıt kelimesinin okunuşunda yaptğı vurgu dikkat çeken konular arasında yer aldı.

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül