egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Mustafa Akay’ın Yeni Şarkısı Kliplendi

Mustafa Akay’ın Yeni Şarkısı Kliplendi

Uzun bir aradan sonra yayımladığı “Sen Aşk” isimli maxi single çalışması ile beğeni kazanan Mustafa Akay, bu kez uzun bir ara vermedi ve geçtiğimiz günlerde “Yücelen Müzik” etiketiyle yayımladığı yeni single şarkısı “Şehrin Melekleri” ni kliplendirdi.

01 Kasım 2016 Salı - 772 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Şarkının mix ve mastering aşamasında Murat Yelken, kayıtlarda Özgün Saatçioğlu görev aldı. Canlı enstrümanlarda ise; davulda Doruk Cebi, akustik ve elektrik gitarda Burak Saltan, bas gitarda İsmail Soyberk, yaylılarda ise İstanbul Strings‘in imzası bulunuyor.

“Şehrin Melekleri” nin sözleri Mustafa Akay’a ait. Şarkının müziğine Mustafa Akay ile birlikte imza atan ünlü müzisyen ve yorumcu Emre Yücelen aynı zamanda şarkının aranjesini ve klip yönetmenliğini de üstlendi.

Galata Köprüsü’nde, Karaköy’ün tarihi sokaklarında ve İTÜ Maslak Kampüsü’nde gece çekimleri ile tamamlanan klip, sosyal platformlarda yerini aldı.

 

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül