egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

3 Kasım 2016 Perşembe Burç Yorumları

3 Kasım 2016 Perşembe Burç Yorumları

İşte 3 Kasım 2016 Perşembe Burç Yorumları…

03 Kasım 2016 Perşembe - 808 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. İçsel güvenliğinizi sağlamak için, yaptığınız çalışmalar sonuçsuz kalmayacak. Venüs Yay’da ilerlerken, somut olaylara ilgi göstermenize neden oluyor ve maddi değerler ön plana çıkıyor.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

İşiniz konusunda son derece hakim bir görüntü sergiliyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Sezgilerinizle hareket etmenin faydasından çok zararını görebilirsiniz. Her zaman ki mantıklı yönlerinizi ön plana çıkarmaktan fayda var.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Yoğun duygularınızla başınız dertte olmasına rağmen, kendinizi istediğiniz gibi denetleyebiliyorsunuz. Ay karşıt burcunuz Yay’da ilerliyor ve kişisel sorgulamanızı arttırıyor. Bugün, işbirliği içinde olacağınız kişilerin inatçı tavırları karşısında sinirlenebilirsiniz. İçsel sesinizi dinlemelisiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün, deneyimlerinizi arttırma yoluna giderken, eski olayların üzerinizdeki etkisini de unutmamalısınız. Önce işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yeni fikirleri benimsemek için zamana ihtiyacınız var. Eski tecrübelerinizden yola çıkarak belli bir ölçü içinde yaşamanıza dahil etmekten hoşlanıyorsunuz. Bugün eski dostlarınızdan alacağınız haberler size yeni bir enerji kazandıracak. Bulunduğunuz ortamlarda çözümlenmesi gereken çok fazla olay var.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Düşüncelerinizi çekinmeden söyleyeceğiniz bir gün. Duygularınızı yoğun ve hızlı yaşıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan yaşama uygun bir tarzınız var. Çevrenizin tepkisinden çekinmemelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor. Bugün, bir çok fırsatların gündem kazanacağı bir gün. Yaşam kalitenizi arttıracak olayları irdelemek zorundasınız. Sinirli davranışlardan sakınmalısınız.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Ailenizin istekleri konusunda sezgileriniz mükemmel gelişiyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize inanıyorsunuz. Bugün mekanınızla ilgili değişime ihtiyacınız var fakat, zevklerinizin mükemmel oluşu nedeniyle bütçenizi zorlamadan bu değişiklikleri yapmaya çalışmalısınız. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

İddialı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendi düşüncelerinizi savunma ortamları yaratabilirsiniz. Özgürlükçü yapınızı destekleyen kişilerle birlikte olmak ,size motivasyon kaynağı oluyor. Çevrenizin tepkisel sözlerine aldırmamalısınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin özgüvenlerinin olması, sizin için çok önemli.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Size maddesel destek sağlayacak çalışmalar içindesiniz. İdeallerinde hırslı ve hoşgörüsüz olabiliyorsunuz. Bugün, kendi düşüncelerinizi, bulunduğunuz ortamlarda iddialı bir şekilde savunacaksınız. . Alt yapınızı güçlendirecek konuları seçerek, bilginizi ortaya koyma yoluna gidebilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz. Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün, aynı anda bir çok yerde bulunmanız gerekebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Kişisel savaşlarınızın olmadığını çevrenize anlatmak için uygun bir gün. Yakın dostlarınızın sizinle aynı fikirde olduğunu görmek olumlu bir gelişme. Bugün, birlikte oturup; hepinizi ilgilendiren konularda sohbet edebilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, toplumsal ilişkilerinizde sizden daha güçlü kişilere gereksinim duyacağınızı gösteriyor.

Kaynak: Sabah

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül