egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Vogue: Göğüs Dekoltesi Tarihe Karışıyor

Vogue: Göğüs Dekoltesi Tarihe Karışıyor

Dünyaca ünlü moda dergisi Vogue, göğüs dekoltesinin tarihe karıştığını duyurdu.

03 Kasım 2016 Perşembe - 861 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Mankenlerin göğüsleri yerine omuz, karın ve bacaklarını göstermeye başladığını belirten Vogue’un kasım sayısında ‘Umutsuzca Dekolte Aranıyor’ başlıklı yazıda, “Baştan çıkartmak, tutku uyandırmak ya da bazen sadece hava atmak için kullanılan, cinsel gücü gözler önüne seren o inanılmaz tümsekler bitti, en azından bir süreliğine geri düştü.” ifadelerine yer verildi.

”100.000 YORUMDAN 90.000’İ MEMELERİYLE İLGİLİ”

Vogue, cinsiyet klişelerinin reddinin dekoltenin sonunu hızlandırdığını kaydederken; stilist Elizabeth Saltzman da dekolte giyen kadın oyunculara sosyal medya üzerinden baskı yapıldığını iddia etti. Saltzman, “Bir aktrist var, ne zaman dekoltesinin daha belirgin olduğu bir fotoğraf yüklese; altındaki 100.000 yorumdan 90.000’i memeleriyle ilgili oluyor.” dedi.

Dekoltelerin kapanması modasına tekstil firmalarının da katıldığı belirtilirken, sütyen satışlarının da değişen durumdan etkilendiği kaydedildi.

 

 

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül