egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Sevilen Dizi Veda Ediyor!

Sevilen Dizi Veda Ediyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Türk Malı’ dizisi, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayınca final yapma kararı aldı. ‘Mehmet Ali Erbil’in sette çalışan asistan kıza sürekli mesaj attığı’ iddialarıyla günlerce gündemden düşmeyen diziye son olarak Hamdi Alkan dahil olmuştu.

27 Eylül 2017 Çarşamba - 309 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yeni sezona umutla başlayan ve oyuncu kadrosunda; Şafak Sezer, Hasibe Eren, hamdi alkan, Selen Görgüzel, Korkut Ayhan Taş, Seren Fosforoğlu, Anıl İlter gibi oyuncuların yer aldığı ‘Türk Malı’ dizisi için final kararı alındı.

REYTİNGLERDE BAŞARIYI YAKALAYAMADI

Star TV yönetiminin, Türk Malı dizisini reytinglerini istenilen düzeyde bulmadığı için yayından kaldırdığı söyleniyor. Türk Malı, 8’inci ve final bölümü ile 27 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

MEHMET ALİ ERBİL AYRILMIŞTI

Mehmet Ali Erbil, dizi setinde taciz iddiasıyla Türk Malı’ndan ayrılmış yerine kadroya Hamdi Alkan dahil olmuştu. Erbil bu iddiaları yalanlamıştı.

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül