egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

28 Eylül 2017 Perşembe Burç Yorumları

28 Eylül 2017 Perşembe Burç Yorumları

İşte 28 Eylül 2017 Perşembe Burç Yorumları…

28 Eylül 2017 Perşembe - 298 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Hayatınızdaki değişimler abartılı bir coşkuyla karşınıza gelebilir. Özel hayatınızdaki gelişmeler sizi kolaylıkla harekete geçirebilir. Bugün, karşı tarafa kolay tepki vermeye açık olabilirsiniz.

 

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde gerginlikler oluşabilir. Ruhunuzdaki değişimleri, özgürleşme arzunuzu dengelemeli, karşınıza gelecek olayların iş hayatınızı fazla etkilemesine izin vermemelisiniz.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Arkadaş ortamlarınızdaki hızlı gelişmeleri ve değişimleri özel hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş hayatınızdaki değişimler ve toplum içinde yaşanan olaylar, ailenize kolay tepki vermenize neden olabilir. Kendi aileniz ve eşinizin ailesi arasındaki diplomasiyi göz ardı etmemelisiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Özgürlüğünüze düşkün yapınızı özellikle dış ortamlarda ön plana çıkarabilirsiniz. İnsanların söylediklerini yapmak sizin için kolay olmayacak. Fikirlerinizdeki iniş çıkışları kontrol etmeye çalışın.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarda beklenmedik durumların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu, abartılı tavırlarla devreye girebilir. Bu süreçte hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün, özel hayatınızda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Üzerinizdeki şans rüzgârı, ilişkilerinizdeki sıkıntılara veya karşınıza gelecek olaylara kolay tepki vermenize yol açabilir.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

İş hayatınızda veya sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik durumlara kolay tepki verebilirsiniz. ‘Bana bir şey olmaz’ tavrıyla hayata meydan okumamaya dikkat edin. Temkinli olmalısınız.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal çevrenizdeki insanlarla özel hayatınız arasında kalacaksınız. Sosyal çevre oluşumlarınız, sevdiğiniz insanla takışmanıza ve özgürlüğünüzün kısıtlandığı hissine kapılmanıza neden olabilir.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

İş hayatınızdaki fırsatlar aile yaşantınızda abartılı davranışlar sergilemenize neden olabilir. Bugün, özellikle eşinizin ailesiyle kendi ailenizin arasındaki dengeyi sağlamaya özen gösterin.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Çok çabuk tepki vermeye açıksınız. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda daha ileri gitmek isterken, yakın çevrenizdeki olaylar buna izin vermeyebilir. İşler giderek hızlanıyor, sakin kalın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İş hayatınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Maddi konularda abartılı davranışlardan uzak durun. Ani şanslar oluşabilir. Ortak parasal konularda duygusal çıkışlarınız yüksek olabilir.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül