egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

29 Eylül 2017 Cuma Burç Yorumları

29 Eylül 2017 Cuma Burç Yorumları

İşte 29 Eylül 2017 Cuma Burç Yorumları…

29 Eylül 2017 Cuma - 322 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün, iş hayatınızda oldukça aktif olacaksınız. Kararlar alırken güçlü kişiliğinizle hareket edecek, buna destek olarak da etrafınızdakilerden yardım görebileceksiniz. Ufak tefek işleri atlamamaya, minik detayları küçümsememeye özen gösterin.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Gün boyunca iş yapmak ile başınızı alıp gitmek arasında gidip gelebilirsiniz. Bugün, motivasyonunuz çok yüksek olmayacak. Yoğunluktan başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Sakin olmaya ve kendinize fazla yüklenmemeye gayret edin.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Harcamalarınızda dengeyi iyi oturtmalısınız. Hesap yaparken sadece kendi fikirlerinize ve isteklerinize göre hareket etmemeye özen gösterin. Özel hayatınızda para harcamaya meyilli olabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmak yararınıza olacak.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yakın ilişkileriniz canlılık kazanıyor. Özellikle sevdiğiniz insanla iletişiminiz her zamankinden daha güçlü ve daha etkili olabilir. Aile ortamlarındaysa bazı anlaşmazlıklar yaşama ihtimaliniz yüksek. Kendinizi ifade ederken cümlelerinizi iyice tartın.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle yapılan planlar ve yapılması gereken işler çatışabilir. Önceliğinizi hangi alana vereceğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş yaşamınızdaki yoğunluklarınız sebebiyle, aşkı ikinci plana atmamaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarda beklenmedik durumların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu, abartılı tavırlarla devreye girebilir. Bu süreçte hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevdiklerinize yardım edebilir ve ihtiyaç duydukları konularda onlara destek sunabilirsiniz. Akrabalarınıza ya da kardeşlerinize olan ilginiz ve düşkünlüğünüz giderek artıyor. Müsrifçe yapılacak harcamalara dikkat etmeli, bütçenizi zora sokmamalısınız.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Hem uzak hem de yakın çevrenizle iletişim kurma konusunda etkili olacağınız bir gün sizi bekliyor. Pratik yanınıza güvenebilirsiniz. Yarım bıraktığınız, tamamlanmayı bekleyen ya da henüz bir türlü başlayamadığınız birçok işi bugün halledeceksiniz.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal ortamlarda ödeyeceğiniz parayla elinizde tutmanız gereken para arasında kalabilirsiniz. Para akışını yönetebilmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bugün, doğru yere doğru harcamayı yapabilmek sizin için ön planda olacak. Adımlarınızı dikkatli atın.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Güçlü kişilik yapınızla, kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak adımlar atacağınız bir gün olacak. Bunu yaparken bencil tavırlar sergilemekten kaçının. Kişisel beklentileriniz ile iş alanlarınızda yapmanız gerekenler arasında gidip gelebilirsiniz.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Bilinçaltınıza itilmiş düşünceler ve bastırdığınız duygular gibi halletmek istediğiniz pek çok konu olabilir. Bugün, altıncı hissiniz sizi birçok alanda yönlendirecek. Başkalarından yükselen seslerden çok iç sesinize kulak vererek hareket etmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sosyal ortamlarda arkadaşlarınıza ve yakın çevrenize karşı kişiliğinizin etkileyici yönleri devrede olabilir. Onları etkileme gücünüzü fazlasıyla hissedecek ve kullanacaksınız. Zihninizi maddi konularla doldurmayın. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarmaya çalışın.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül