egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

1 Ekim 2017 Pazar Burç Yorumları

1 Ekim 2017 Pazar Burç Yorumları

İşte 1 Ekim 2017 Pazar Burç Yorumları…

01 Ekim 2017 Pazar - 296 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa net olarak sunabilirsiniz. Hareket etme isteğiniz yüksek olacak. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla eğlenceli ortamlara girecek ve birbirinden keyifli planlar yapacaksınız.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Yapmanız gereken günlük rutine dair ufak tefek işlerde tamamlanması gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Düşüncelerinizde bazı hayal kırıklıklarını kendi kendinize tetiklemeyin. Geçmişte olanlara takılıp kalmak yerine anın tadını çıkarmaya odaklanın.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Eğlenceli ortamlarda kendinize ve yaşadıklarınıza dair konuşmalar yapmak isteyeceksiniz. Oldukça keyifli ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Değişik yerler görme arzusuyla hareket edebilirsiniz. Aile alanlarınızdaki sıkıntılara çok takılmamalısınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün ev hayatınızda, sevdiğiniz ve paylaşım içinde olduğunuz insanlarla iletişiminiz artabilir. Ailenizin geleceği için planlar yapabilirsiniz. Kendi kişisel deneyimlerinizden faydalanarak çevrenizdeki insanlara önemli konularda yardımcı olabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yakın çevrenizdeki insanlarla, akrabalarınız ya da varsa kardeşlerinizle iletişiminiz güçlü ve tek taraflı akabilir. Bir araya geldiğiniz insanları dinlemekten ziyade siz bir şeyler anlatmaya meyilli olacaksınız. Onlara da konuşma hakkı tanımaya özen gösterin.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Maddi konularda veya alışverişlerde kafanız ticari olarak iyi işleyecek. Detay ve ayrıntı isteyen işler, bugün vaktinizin çoğunu alacak. Özel ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıkları devrede olabilir. Ne olursa olsun moralinizi yüksek tutmaya gayret etmelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün, insanlarla bir arada olmak isteyecek ve paylaşımlarınızı artıracaksınız. Başkalarını dinlemezseniz, önemli ipuçlarını gözden kaçırabilirsiniz. Bu yüzden kendi başınıza buyruk hareket etmekten kaçının. Kalabalık ortamlarda keyfiniz yerinde olacak.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Yaratıcılığınız yüksek olacak. Çözüme yönelik hareketlerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Bugün önemli konularda harekete geçmekten ziyade, işlerinizi planlama ve programlamayla ilgilenmeyi tercih etmelisiniz. Adımlarınızı dikkatli atın.

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Geleceğinize yönelik atılımlarda ve girişimlerde bulunacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınız iyi-kötü tüm duygularınızı insanlarla paylaştıkça daha güzel ve verimli olacak. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor. Fikir alışverişleri önem kazanacak.

OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Toplumsal konularda işleriniz tam da planladığınız gibi ilerleyecek. Sizi motive edecek gelişmelere hazırlıklı olun. Kalabalık ortamlarda, düşünceleriniz ve davranışlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Önemli fırsatlarla karşılaşacağınız bir gün olacak.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Değişik insanlarla vakit geçirmek hoşunuza gidecek. Seyahatlerde veya kurs, seminer gibi ortamlarda konuşmalarınız ve düşünce tarzınızla kolaylıkla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları akıllıca değerlendirmeye gayret etmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün itibarıyla geçmişinizde kaldığına inandığınız konular yeniden gündeminizde yer almaya başlayabilir. Ortaklaşa yapılacak işlerde kendinizi göstermek için bu haftayı bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Yakın dostlarınızla paylaşımlarınız artacak.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül