egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Atarlı Şarkıcıya Hapis Yolu

Atarlı Şarkıcıya Hapis Yolu

Manken Bade Noğay’la gürültü yüzünden kavga ederek 6 bin 740 lira tazminata mahkum olan Zeynep Sağdaş’a ikinci şok…

01 Ekim 2017 Pazar - 277 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kendi adıyla bilinen şarkıcı Nuray Ülker’e üç yıl önce hakaret ettiği gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılan Sağdaş’ın denetimli serbestliği bozuldu. Ünlü şarkıcıya hapis yolu göründü.

Geçtiğimiz günlerde Banu Noğay’ın şikayetçi olduğu Zeynep Sağdaş hakkında, hakaret, tehdit ve mala zarar verme suçlarından 13 aydan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmış ve Sağdaş, 6 bin 740 TL para cezasına çarptırılmıştı. Mahkemenin verdiği hüküm sonrası, Zeynep Sağdaş’ın daha önce de, Kendi adını kullanan şarkıcı Nuray Ülker’e hakaret ettiği ortaya çıktı. Zeynep Sağdaş’ın bir internet sitesinde, Kendi’ye yönelik “Güzel sanatlar lisesini bitirdiğini iddia eden bu kızımız aslında lise 1 terk”, “İçi boş cümleler sarf eden insan” şeklinde yazılar yazdığı ortaya çıktı. Sağdaş’ın Kendi’ye hakaret ettiği, onur, şeref ve saygınlığını zedelediği gerekçesiyle 75 gün hapis cezasına çarptırıldığı, hapis cezasının para cezasına çevrildiği tespit edildi. Verilen para cezasının beş yıl süreyle ertelendiği belirlenen di. Sağdaş, bu süre içerisinde yeniden suç işlediği için bu denetimli serbestlik kararı bozuldu. Şarkıcıya hapis yolu göründü.

(Günaydın)

Yorumlar kapatıldı.

kimkiminlenerede.com  - Her Hakkı Saklıdır. Sitemizden farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden kimkiminlenerede.com sorumlu tutulamaz.  Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

  sitealtusthaberbanner KimKiminleNeredeReklam cemsahin
iPortal Kodlayan: Özer Gül