fbpx
Manşet Teknoloji 

BU TELEFON TANK GİBİ SAĞLAM

Sahip olduğu dayanıklılık sertifikalarıyla rakiplerine taş çıkaran Ulefone Armor 6’nın, sağlamlık testi videosuna göz atıyoruz.

Üstün bir dayanıklık vadeden Ulefone Armor 6, günümüzdeki bazı telefonlarda bulunan IP68 sertifikasının yanı sıra, IP69K sertifikasına da sahip. Bu da telefonun yüksek sıcaklık ve yüksek basınca kolayca dayanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca Ulefone Armor 6, telefonun düşük ve yüksek sıcaklıklara, kuma, toza, yüksek basınca ve bunun gibi birçok sert ve zorlu şartlara dayandığını gösteren MIL-STD-810 askeri sınıf standardına sahip.

Ulefone, resmi olarak telefonun çeşitli dayanıklılık testlerinden geçtiği bir video yayınladı. Farklı zeminlere düşürme, kaynar suya sokma, arabayla üstünden geçme gibi zorlu testler uygulanan telefon, güçlendirilmiş yapısı sayesinde ayakta kalmayı başardı.

Ulefone Armor 6, resmi olarak Banggood ve Aliexpress üzerinden satışa sunulmuş durumda. Telefonun fiyatı ise yaklaşık 360 dolar. Ulefone Armor 6 ile ilgili daha fazla bilgi almak için daha önce hazırladığımız aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.

Diğer Haberler

Leave a Comment